HİZMETLERİMİZ

Halı Yıkama

Halı yıkama belirli teknik ve yöntemler gerektiren, doğru ürünler (naturel ve etkili leke çıkarıcılar) ve halı şampuanları ile başarılı sonuçlar alınabilen, tecrübe ve bilgi birikimi gerektiren ciddi bir iştir. İyi yıkanmış bir halı evde yaşayan bireylerin sağlığını bile tehdit edebilmektedir. Halılarınız evinizden alınıp etiketlenir, ölçüm ve ön kontrolleri yapılır.

 

Yıkama işleminden önce halılarınız tozlardan arındırılarak leke kontrolü de yapılarak yıkamaya hazır hale getirilir. Halılarınız cins ve türüne göre sulu ve kuru yıkama yapılmaktadır.

Halınızın Islak temizleme işlemi kuyu suyu ve havuz sistemi kullanılmadan, türüne uygun natural deterjanlarla, otomatik makinelerde yıkanır. Halılarınız izole edilmiş klimalı ortamda tam kurutma sağlanarak paketleme bölümüne alınır. Son kontroller tamamlanarak tercihe göre parfümleme yapılarak paketleme yapılır ve halılarınız adresinize teslim edilir.

Halınızın Kuru temizleme işlemi su bazlı olan (cola, kahve, çay vb.) lekelerin çıkarılması, halı üzerinde bulunan kum, çok, kıl ve dış menşeili birikimlerin vakum edilerek yok edilmesi, gene halının cinsine göre solvent ya da köpük sistemi uygulanarak halının üzerine yapışmış kirlerden arındırılarak halının gerçek rengi ortaya çıkartılır ve bir süre dinlendirilmesine müteakip paketlenerek adresinize teslim edilir.

 

 

Bizimle İletişime Geçin!


ADRES
Merkez şubemiz Karabağlardadır.
İzmir içi her semtte hizmet veriyoruz. Ücretsiz Servis.
Copyright © 2018 | Leylak Halı Yıkama İzmir Tüm Hakları Saklıdır.


 iz ajans

WHATSAPP
HATTI